קהילת נטוורקינג

במהלך שנות פעילותה, יצרה העמותה מאגר נרחב של בוגרים העוסקים במגוון תחומים עשיר. על מנת לממש את הפוטנציאל הרשתי הקיים בקרב בוגרי היחידה, יזמנו פרויקט שמטרתו יצירת חיבורים בין הבוגרים, על מנת לסייע למשוחררים ולבוגרים במציאת עבודה ובהתאגדות לטובת יוזמות חברתיות ועסקיות.

הצטרף לקבוצות ה-WhatsApp שלנו ותתחיל לקבל הצעות!

הצטרף לקבוצות ה-WhatsApp שלנו ותתחיל לקבל הצעות!

יהלום בחינוך

קבוצת החינוך של בוגרי ובוגרות היחידה. הקבוצה מיועדת למדריכים, מורים וכל מי שעוסק בתכני חינוך. בקבוצה ניתן להתייעץ בכל נושא הקשור לחינוך ולעבודה עם בני נוער ולשתף חומרים/רעיונות/עמדות בנושאים חינוכיים. בנוסף, הקבוצה תשמש כפלטפורמה לפרסום משרות וחיפוש עובדים בתחום.

יהלום בנדל``ן

קבוצת הנדל``ן של בוגרי ובוגרות היחידה. הקבוצה מיועדת למעסיקים, משקיעים ומחפשי משרות בתחום. בקבוצה, ניתן להתייעץ בכל נושא הקשור לנדל``ן וליצור יוזמות משותפות ופרויקטים מעניינים. בנוסף, הקבוצה תשמש כפלטפורמה לפרסום משרות וחיפוש עובדים בתחום.

יהלום בהייטק

קבוצת ההייטק של בוגרי ובוגרות היחידה. הקבוצה מיועדת לעובדים, מעסיקים ומחפשי עבודה בתחום ההייטק. בקבוצה יהיו עדכונים על סטארטאפים של בוגרי היחידה ושיתופי פעולה בין חברות ומעסיקים. בנוסף, הקבוצה תשמש כפלטפורמה לפרסום משרות וחיפוש עובדים בתחום.

יהלום בהתנדבות

קבוצת המתנדבים של בוגרי ובוגרות היחידה. הקבוצה מיועדת לכל מי שמעוניין להתנדב בפעילויות החברתיות השונות של העמותה. בקבוצה ניתן לפרסם התנדבויות/יוזמות שונות למען החברה בישראל.

יהלום בעסקים

קבוצת העסקים של בוגרי ובוגרות היחידה. הקבוצה מיועדת לעצמאיים, בעלי עסקים ויזמים. בקבוצה, ניתן להתייעץ ולעזור בכל נושא הקשור לקידום ותפעול עסקים. בנוסף, הקבוצה תשמש כפלטפורמה לפרסום משרות וחיפוש עובדים בתחום.

יהלום בעבודות מזדמנות

קבוצת העבודות של בוגרי ובוגרות היחידה. הקבוצה מיועדת למשתחררים, סטודנטים וכל מי שמחפש עבודה זמנית או ללא דרישת ניסיון/ידע מקדים.

יהלום ברפואה

קבוצת הרפואה של בוגרי ובוגרות היחידה. הקבוצה מיועדת לרופאים, סטודנטים לרפואה וכל העוסקים בתחום. בקבוצה ניתן להתייעץ בכל נושא הקשור לרפואה ולשתף חומרים/רעיונות/עמדות בנושאים רפואיים. בנוסף, הקבוצה תשמש כפלטפורמה לפרסום משרות וחיפוש עובדים בתחום.

רוח גבית-קהילת החיילים הבודדים

קהילת החיילים הבודדים של בוגרי ובוגרות היחידה. הקבוצה מיועדת לחיילים וחיילות בודדים בהווה ובעבר. בקבוצה, שהיא חלק אינטגרלי מפרויקט ``רוח גבית`` של העמותה, יפורסמו הצעות ייחודיות וספציפיות לקהילת הבודדים.

עסקים של בוגרים

שיתופי פעולה